Z znanjem do boljšega zdravja

KONTAKTI PODATKI PREDSTAVNIKOV KAKOVOSTI NIJZ

CENTRALNA ENOTA

Predstavnica vodstva za sistem vodenja kakovosti

Eva Filippini

Eva.Filippini@nijz.si

(01) 2441-538

 

Trubarjeva 2, Ljubljana

 

PREDSTAVLNIKI KAKOVOSTI NIJZ

 

Center za proučevanje in razvoj zdravja

Petra Slak

Petra.Slak@nijz.si

(01) 2441-534

/

Trubarjeva 2,

Ljubljana

Center za nalezljive bolezni

Veronika Učakar

veronika.ucakar@nijz.si

(01) 2441-579

/

Zaloška 29,

Ljubljana

Center za zdravstveno ekologijo

Janja Andoljšek

Janja.andoljsek@nijz.si

(01) 2441-578

(041) 798-630

Zaloška 29,

Ljubljana

Center za zdravstveno varstvo

Mircha Poldrugovac

Mircha.Poldrugovac@nijz.si

(01) 2441-539

/

Trubarjeva 2,

Ljubljana

Center za upravljanje programov preventive in krepitve zdravja

Breda Čuš

Breda.Cus@nijz.si

(01) 5477-367

 

Zaloška 29,

Ljubljana

Center za informatiko v zdravstvu

Živa Rant

Ziva.Rant@nijz.si

(01) 2441-482

/

Trubarjeva 2,

Ljubljana

Zdravstveno podatkovni center

Tina Zupanič

Tina.Zupanic@nijz.si

(01) 2441-458

/

Trubarjeva 2,

Ljubljana

Center za zgodnje odkrivanje rakaIrena Debeljak  irena.debeljak@nijz.si (01) 6204- 530/Tehnološki park 24, Ljubljana


 

OE Celje

Amadeja
Lemež Jeseničnik

Amadeja.Lemez-Jesenicnik@nijz.si

(03) 4251-122

(041) 725-503

Ipavčeva 18,

Celje

OE Koper

Živa 
Žerjal

Ziva.Zerjal@nijz.si

(05) 6630-802

(051) 359-668

Vojkovo nabrežje 4a,
Koper

OE Kranj

Darja
Zupan

 

Darja.Zupan@nijz.si

(04) 2017-198

 

Gosposvetska ulica 12,
Kranj

OE Ljubljana

Špela Rupnik

Spela.Rupnik@nijz.si

(01) 5863-935

(031) 633-172

Zaloška 29,
Ljubljana (nova stavba)

OE Maribor

Katja Hriberšek

Katja.Hribersek@nijz.si

(02) 4500-152

 

Prvomajska ulica 1,
Maribor

OE Murska Sobota

Jožica
Kociper

Jozica.Kociper@nijz.si

(02) 5302-142

(041) 917-690

Ulica Arhitekta Novaka 2b, Murska Sobota

OE Nova Gorica

Dragica
Prinčič Komic 

Dragica.Princic-Komic@nijz.si

(05) 3308-603

 

Vipavska cesta 13, Rožna Dolina, Nova Gorica

OE Novo mesto

Janja
Janc Jagrič

Janja.Janc-Jagric@nijz.si

(07) 3934-196

 

Mej vrti 5,
Novo mesto

OE Ravne na Koroškem

Brigita
Hočevar 

Brigita.Hocevar@nijz.si

(02) 8705-624

 

Ob Suhi 5b,
Ravne na Koroškem

Služba za
preskrbo s cepivi

Staša Javornik

Stasa.Javornik@nijz.si

(01) 2441-475

(051) 391-068

Trubarjeva 2,
Ljubljana

Služba za upravljanje projektov in raziskovalno dejavnostNina Kojić Jemec
 
Nina.Jemec@nijz.si
 
(01) 2441-596
 
(041) 310-844
 
Trubarjeva 2,
Ljubljana


Namestnica predstavnice vodstva za sistem vodenja kakovosti

Amadeja
Lemež Jeseničnik

Amadeja.Lemez-Jesenicnik@nijz.si

(03)

4251-122

(041)

725-503

Ipavčeva 18, Celje